שאלות ותשובות תלמידים

מסחר בבורסה באופן כללי

המסחר בבורסה מפעיל הרבה רגשות כמו פחד, תאוות בצע, חוסר סבלנות ועקשנות שמפריעים לניהול נכון של העסקאות. הפן המנטאלי וחוסר המשמעת הם שגורמים לרוב ההפסדים.
התמיכה והליווי שתקבל מאיתנו לאחר הקורס תחדד בך את השליטה המנטאלית ותעזור לך להתמקד במסחר ולא ברגשות. נהיה איתך בניהול ההצלחות ונעזור לך ללמוד מהכישלונות ולא להתגושש לבד בתחום שחדש לך.

כדי להתפרנס רק מהבורסה צריך לשבת 3-4 שעות מול המסך בכל יום ולסחור בתוך יום המסחר. לי אין את האנרגיות האלו (אגב, אולי לך כן יהיו ותתקדם יותר ממני) ואני חושב שהכנסה נוספת היא מטרה יותר ראלית ואמיתית בלימודי שוק ההון וזה מה שאני עושה ומלמד. תוספת לחיים ולא שינוי דרסטי.

בתהליך ההכשרה תקדיש יותר זמן כדי לתרגל ולהטמיע את החומר (5-7 שעות בשבוע). לאחר פתיחת החשבון וכשתרגיש בטוח ומוכן, תקדיש 2-3 שעות בשבוע לחיפוש המניות ואז במהלך השבוע תעקוב אחר המניות הללו ותנהל בהן את העסקאות במשך 15 דקות ביום ודרך האפליקציה.

קודם כל, אתה לא מחויב לסחור עם כל הכסף שבחשבון שלך. בעסקאות שתבצע אתה יכול להפסיד וטבעי שתפסיד בהתחלה אבל, תלמד להגביל את ההפסד באופן אוטומטי אם המניה תרד/תעלה באמצעות פקודות מיוחדות שנלמד עליהם בקורס שוק ההון.

בקזינו אתה נתון לחסדי המזל ואין לך יכולת לנהל את הסיכונים באמצעות שיטות שעוזרות לך לראות את התמונה הרחבה. לדוגמא: כמה קונים יש, כמה מוכרים? או ניתוח של החברה בא אתה משקיע. כל אלו מורידים את אפקט ההימור בבורסה והופכים אותו לניהול מחושב.
אגב, בקורס שוק ההון אנחנו לא סומכים רק על שיטה אחת ומלמדים שלוש שיטות.

הבורסה הישראלית קטנה יותר מבחינת כמות המניות ונפח המסחר, ושעות הפעילות שלה הם 10:00-17:00. בבורסה האמריקאית יש מגוון רחב יותר של מניות ואפשרויות
רבות יותר למסחר (כמו האפשרות להרוויח מירידות במניה). המסחר שם מתנהל משעות אחה"צ ועד 23:00 בלילה שעון ישראל.
בקורס שוק ההון אנו מלמדים בהרחבה על שני הבורסות כך שתוכל לבחור בסיום היכן לסחור גם לפי השעות הנוחות לך וגם לפי ההזדמנויות בשוק.

קורס שוק ההון

בסיום קורס שוק ההון מקבלים תעודה של ברוקר עצמאי ומשמעותה, יכולת לבנות ולנהל תיק השקעות אישי ולפי החוק עד 5 תיקי השקעות (יש צורך בחוזה מיוחד).
הקורס לא מקנה תואר או תעודה איתה תוכל להתקבל לבנק או בית השקעות וזו גם לא המטרה. המטרה היא לבנות ערוץ הכנסה נוסף ממסחר עצמאי.

אין שום עלות נוספת אלה בשקעה בפתיחת חשבון ששייך לך (תלוי בך). עלות הקורס כוללת תהליך הכשרה צמוד למשך חצי שנה וליווי בקבוצת סוחרים לאחר מכן ללא תוספת תשלום וללא הגבלת זמן. אם תרצה שיעור פרטי עם המרצה תצטרך לשלם בנפרד אבל מלבד זאת, אין עלות נוספת.

בסיום תהליך ההכשרה תוכל לזהות את הסיכוי מול הסיכון בכל השקעה שתבחר בבורסה הישראלית, האמריקאית או בסחורות. תזהה את התזמון הנכון ביותר להיכנס להעסקה ומתי לצאת ברווח או לקטוע הפסד. המטרה שלנו היא שתנהל תיק השקעות מגוון ובהצלחה.

פתיחת חשבון מסחר בבורסה

הבורסה בישראל דורשת מינימום של 15000 שקל לפתיחת חשבון עצמי והבורסה האמריקאית דורשת מינימום של 3000$. אין חובה להשתמש בכל הסכום שבחשבון ! המינימום לפתיחה הוא רק לצורך הקמת החשבון.
נושא תוכנות המסחר הוא קריטי היום וחשוב לבחור בתוכנה תחת פיקוח של הרשות לני"ע.

אין צורך לדעת אנגלית כדי להתמצות בתוכנה המסחר. אנחנו מדריכים על התוכנה ועל השימוש בכל הכפתורים שבה הכוללים כמה מושגים באנגלית שאפשר ללמוד בע"פ. בכל מקרה בזמן תהליך ההכשרה תלמד את כל המושגים באנגלית שבהם תיתקל בזמן המסחר. אנחנו מלווים אותך עד לשליטה מלאה שלך בתוכנה.

כדי לסחור בבורסה צריך להיות מקושר לברוקר שמאושר ע"י הרשות לני"ע (בנק או בית השקעות). בקורס אנחנו מסבירים על האפשרויות ומדגימים ביצוע של עסקאות על התוכנות, גם הישראלית וגם האמריקאית. מעבר לזה, בתהליך ההכשרה תקבל מערכת דמו למסחר והדרכה על תהליך פתיחת החשבון בכל בורסה שתבחר.

אם תפתח חשבון מסחר במינימום של 3000$ תוכל לייצר בסיום תהליך ההכשרה 150-200$ לחודש (6% בחודש), סכום שיעזור לך בהוצאות השוטפות של החיים.
כמובן שזה גם מחייב אותך לתרגל, להתרגל למסחר, לפתוח חשבון ולהתמיד גם אם בהתחלה תפסיד.

יש לכם שאלה נוספת שלא קיבלתם
עליה מענה? רשמו לנו אותה
 ונשמח לענות.

צור קשר

אנו תמיד זמינים כדי לעזור לך. בין אם זו בעיית תמיכה, שאלה לגבי המוצר, העלות, או כל שאלה אחרת.